YERLİ VE MİLLİ 4×4 HAFİF ZIRHLI ARAÇ MARKAMIZ : YÖRÜK

NUROL Makina ve Sanayi A.Ş., yurt içi ve yurt dışı kullanıcılara yönelik taktik tekerlekli zırhlı araç ve özel amaçlı platformlar üretmektedir.  Özellikle güvenlik güçlerinin gereksinimlerine uygun özgün tasarımları ile sektördeki öncülerden biri olan NUROL Makina, tasarım ve mühendislik gücünü sürekli olarak geliştirmekte, savunma sektörümüze yeni tasarımlar ve teknolojiler sunmaktadır.

Güvenlik güçlerinin envanterindeki Ejder Yalçın zırhlılarının sayısı artarken, yurt dışında da Ejder Yalçın, Yörük ve Ejder Toma gibi şirketin araçlarını tercih eden ülkelerin sayısı artıyor. Afrika, Orta Doğu ve Orta Asya ülkelerine ihracatlar gerçekleştiren Nurol Makinanın cirosunda ihracatın payı 2012’den bu yana 11 kat büyüyerek geçen yıl yüzde 75’e ulaştı.

Bu zırhlılardan YÖRÜK, Nurol Makina ve San. A.Ş.’nin mühendislik tecrübesi üzerine inşa edilmiş olup, V yapılı monokok gövde ve özgün bir şasiye sahiptir. Aktarma organları ve alt yürüyüş sistemlerinde yapılan en son iyileştirmeler, aracı çeşitli koşullarda son derece hızlı ve manevra kabiliyeti yüksek kılmaktadır. 4×4, hafif zırhlı araç sınıfında yer alan araçlar arasında en üst seviye mobilite ve koruma performansı sunmaktadır. Aracın düşük ağırlığı ve mayın, balistik koruması, kullanıcılarına bugünün en agresif ve asimetrik tehditlerinde yüksek beka sunmasının yanı sıra, operasyonlarda aracı üstün kılmaktadır.

Nurol YÖRÜK, modüler tasarımı sayesinde yüksek yoğunluklu çatışma ortamlarında, muharip, personel taşıyıcı, hava savunma ve keşif gibi operasyonlar için geniş bir ürün gamı sunmaktadır. Optimum performans ve çoklu göreve hazırlıklı olma özellikleri amacıyla tasarlanmış muharip birliklere silah sistemleri taşıyıcılığından keşif görevlerine kadar bir dizi yetenekler sunmaktadır.

Gelecek nesil tasarım ve özelliklere sahip Yörük, ölçeklendirilebilir zırh ile kompozit malzemenin mükemmel birleşiminden oluşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir