TRAKO 2023 FUAR ETKİNLİKLERİMİZ

TRAKO Uluslararası Demiryolu Fuarı, 19-22 Eylül 2023 tarihleri arasında Polonya AMBEREXPO Gdańsk’ta düzenlendi.

TRAKO, Polonya’nın en büyük ve en prestijli demiryolu sektörü buluşması ve Avrupa’da kendi alanına en önemli ikinci etkinlik olarak sayılıyor. Fuar 2 yılda bir düzenleniyor.

AMBEREXPO Fuar ve Kongre Merkezi’nde ve genişletilmiş açık alanlarda, Polonya, Raylı sistemlerde yer alan Avrupa ve dünyadaki en son trendler, teknoloji çözümleri, ulaşım sistemlerinin en son teknolojileri, demiryolu altyapısı ve yeni gelişmeler sergilendi.

Fuarın 15.  yıldönümünde Avusturya, Çekya, Finlandiya, Almanya, İspanya, Ukrayna ve Birleşik Krallık olmak üzere onlarca ülkeden 500’den fazla katılımcı yerini aldı. Ayrıca 40’tan fazla ülkeden 25.000’ten fazla ziyaretçi fuara ilgi gösterdi.

Türkiye’den Aselsan, Kardemir, Erbakır, Mukonrail, Ulusoy Raylı Sistemler, Akış Makina fuarda stant,açarak ürünlerini sergiledi.

ARUS; Bozankaya, Kardemir, ASAŞ, FMC, Yapı Merkez İDİS, Savronik, Albayrak Makina, ERA Elektronik, Alpin Kimya, Emreray, Kanca Dövme, ON Elektronik, Acarlar Vagon ve RailTur firmaları ile TRAKO fuarında B2B etkinlikleri gerçekleştirdi. Avrupa Raylı Sistemler Birliği (ERCI) tarafından düzenlenen İnovasyon Ödül Töreninde TCDD ve TÜBİTAK-RUTE ortaklığında sunulan proje ile ödül almaya hak kazandı.  Her yıl bir ödül kazanan ARUS üyeleri  2023 yılında da büyük firma kategorisinde yeni bir ödül alarak başarılarını devam ettirdi.

   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir