KADEME A.Ş. YERLİ VE MİLLİ ATIK TEKNOKOJİ ÜRÜNLERİNİ TÜM DÜNYAYA İHRAÇ EDİYOR

Kademe A.Ş. yerli ve milli olarak ürettikleri atık teknoloji ürünleri ile Güney Amerika’dan Afrika’ya kadar, dünyanın dört bir yanından yoğun talep görüyor.
Salgından önce daha az ülkeye ihracat yapan Kademe A.Ş. Kovid-19’un dünyadaki yayılışını ve vaka sayılarındaki artışı görünce hızlı ve etkili bir Ar-Ge çalışmasıyla su tankı olan her model araca monte edilebilecek uygunluktaki Mikronsis ürünlerini geliştirdi.
Yurt dışında da ciddi talep gören yerli ve milli dezenfeksiyon aracı ile 2020’de bir önceki yıla göre yaklaşık yüzde 50’lik büyüme ve 150 milyon liranın üzerinde ciro elde eden Kademe A.Ş. 46 ülkeye geçen yıl 70 milyon liralık ihracat gerçekleştirdi. Firma 2021 yılı için yüzde 10-15’lik bir büyüme ile 60 ülkeye ihracat hedefliyor.
Belediyelerin ve şirketlerin ihtiyaçlarına uygun Ar-Ge çalışmalarına ve yatırımlarına durmaksızın devam eden Kademe A.Ş. cıvatasından vidasına her şeyi ile ülke içerisinde yapılması mümkün olmasa bile mümkün olabildiğince yerli ve milli ürünler kullanarak, üretim adetlerini artırarak, ülkemize katma değer yüksek ürünler ortaya çıkarıyor.
Kademe A.Ş’yi tebrik ediyor, başarılarının artarak devamını diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir