İlklerin mimarı SENUR, başarılarla ördüğü yoluna güvenle devam ediyor.

Türkiye’de Küçük Elektrikli Ev Aletleri sektöründe birçok ilke imza atan SENUR A.Ş., 1962 yılında tüketiciler için fonksiyonel, kaliteli, pratik ve yenilikçi ürünler tasarlayıp üretmek misyonuyla yola çıktı. 50 yıl hiç durmadan çalıştı; bilgi, deneyim ve teknolojisiyle dünya devlerinin de tercih ettiği üretici firmalardan biri haline geldi.
Türkiye’nin ilk narenciye sıkacağını, ilk katı meyve sıkacağını, ilk mutfak robotunu, ilk halı yıkama makinesini, ilk et kıyma makinesini ve ilk et kıymalı mutfak robotunu üreten SENUR, hep ilklerin mimarı oldu. SENUR, üretim ve tasarım alanındaki engin tecrübe ve bilgisini tüketiciye daha iyi ulaştırmak için 2001 yılında kendi markası olan Arnica’yı hayata geçirdi.
Yarım asırlık üretici bir firma olan SENUR, hem Arnica markasıyla hem de üretim yaptığı dünya devleri aracılığıyla dünyanın birçok noktasında milyonlarca insana ulaştı.
2001 yılında su filtreli süpürgeleri, mutfak robotları, ütüleri ve daha onlarca ürünüyle evlerde yerini almaya başlayan Arnica; kısa zamanda tüketicilerin beğenisini ve takdirini kazandı. 2009 yılında tüketiciler tarafından belirlenen “Tüketici Kalite Ödülü”nü aldı.
Arnica, arkasındaki 50 yıllık SENUR deneyimi ve güvencesiyle hem Türkiye’nin hem de dünyanın tercih ettiği bir marka olarak üretimini İstanbul’da en son teknolojiyle donatılmış 40 bin metrekarelik tesislerinde gerçekleştiriyor.
Türkiye’de Küçük Elektrikli Ev Aletleri sektörünün önemli bir markası haline gelen Arnica markası, yurt dışında da Türkiye’nin gururu olarak, 33 ülkede ve 5 kıtada Türkiye’yi başarıyla temsil ediyor.
Ar-Ge konusuna büyük önem veren Arnica, tasarım ve Ar-Ge konusundaki başarısını, su filtreli elektrikli süpürgeleriyle “Design Turkey 2010-2012 Üstün Tasarım”, “A’ Design 2011-2012 Altın Tasarım” ve “Good Design 2012” ödüllerini alarak kanıtladı. Tüketicileri gerçek temizlikle buluşturmak için “Tozu Yok Eden Teknoloji, DWS”yi geliştirdi.
SENUR frmamızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir